Neděláme primárně univerzální produkty krabicového typu pro hromadný prodej. Přesto u nás občas vznikne aplikace nebo utilita, která by mohla zajímat i vás a proto vám ji zde nabízíme. Třeba vás zaujme a bude se vám hodit.

Track me...

Track me...

Aplikace pro sledování a ukládání vaší polohy. Potřebujete-li někdy vědět, kde jste byli, tak to zde rozhodně naleznete. Vhodné pro všechny, kteří hledají alternativu za ukončené Google Latitude.

Kempy

Kempy

Aplikace Kempy vám přináší přehled kempů nejen v České republice, které jsou rozdělené podle regionů a měst. Kempy lze také vyhledávat ve vašem okolí nebo dle určeného bodu na mapě. Ke každému kempu se dozvíte základní informace.

Reality.cz

Reality.cz

Aplikace populárního katalogu nemovitostí reality.cz umožňuje vyhledávat nabídky nemovitostí přímo v místě, kde se s chytrým telefonem aktuálně nacházíte. Kromě toho poskytuje aplikace i klasické zadání parametrů výběru, umožňuje uložit zajímavé nabídky a zaznamenává historii prohlédnutých nabídek nemovitostí. Využívá on-line data realitního serveru reality.cz, který disponuje aktuální databází nabídek většiny realitních kanceláří v ČR.

České sjezdovky

České sjezdovky

České sjezdovky vám přináší informace o více jak 250 lyžařských areálech v České republice. Pro každý areál získáte aktuální informace o stavu sněhu, aktuální teplotě a (ne)provozu... plus další základní údaje o počtu lanovek/vleků, aktuální snímek z webové kamery - je-li dostupná. Na mapě se vám zobrazí přesné umístění areálu. Vybrané areály si můžete umístit do "oblíbených" pro lepší přehled.

TVP

TVP

Přehled televizní pořadů pro Windows Phone. Z cca 100 nabízených stanic si nejprve vyberete ty, které vás zajímají. Poté si pro tyto stanice stáhnete televizní program, který lze automaticky aktualizovat. Televizní program lze takto získat až na 3 dny dopředu. Na zajímavé pořady si můžete nastavit upozornění.

MoneyManager

Money Manager

Správce vašich financí pro Windows Mobile. Pokud chcete mít přehled o svých příjmech a výdajích zkuste tuto aplikaci. Každou peněžní operaci lze poskládat z neomezeného počtu dílčích operací, kterým definujete typ. Typ operace není omezen jen na jednu hodnotu, ale můžete si jich definovat více. Pak si můžete graficky zobrazit příjmy a výdaje podle těchto typů.

© TwiceM 2010